Tvorivé dielničky pre deti
Tvorivé dielničky pre deti
Montessori herňa
Montessori herňa
Rozálske hody
Rozálske hody
Veselá herňa
Veselá herňa
Karneval
Karneval

Zumba fitness

Zumba fitness  je tanečný program, ktorý vytvoril kolumbijský tréner a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Na zumbu vlastne prišiel úplnou náhodou v deväťdesiatych rokoch: jedného dňa prišiel na svoju hodinu aerobiku, ale zistil, že si zabudol kazetu s hudbou, a preto použil tú, ktorú počúval cestou na tréning a improvizoval. Klientom sa to tak páčilo, že si podobnú hodinu žiadali opäť.

Zumba fitness  je pre Vás ideálna, ak milujete hudbu a tanec, chcete pravidelne cvičiť a súčasne sa aj zabávať.

Zumba fitness  predstavuje aeróbny tréning., pričom choreografie zahŕňajú striedanie rýchlych a pomalých rytmov na princípe vytrvalostného intervalového tréningu s cieľom vyformovať a posilniť celé telo a zároveň spaľovať tuk. Po rozcvičení nasleduje skutočná tanečná párty, plná latino-amerických rytmov, kde hrá hlavnú úlohu hudba. Používa sa prevažne latino-americká hudba ale aj z prvky orientálnych a afrických tancov, ďalej flamenga ako aj gréckych tancov.

Zumba fitness  iste chytí za srdce ja Vaše deti. Ideálne spojenie huby a tanca je pre ne veľmi príťažlivé. Cvičenie vnímajú ako hru a na konci každej hodiny sa iste budú pýtať na ďalšiu lekciu. Choreografie pre ne sú jednoduché, vhodné pre vekovú kategóriu od 4 do 6 rokov.

KEDY: v utorok, od 19:00 – 20:00 hod

LEKTOR: Martina Luptáková, certifikovaná inštruktorka – Zumba® Basic 1, Zumba® Basic 2, Zumba® Kids & Zumba® Kids Jr.

KURZ PREBIEHA: v šk. roku 2021/2022 formou samostatných tréningov vo Veľkej herni RC Obláčik

PRIHLÁSIŤ SA: vždy v daný deň do 12:00 hod na martinaluptakova84@gmail.com resp. na t.c.: 0918 / 36 33 77

KONTAKT: info@oblacik.sk