Tvorivé dielničky pre deti
Tvorivé dielničky pre deti
Montessori herňa
Montessori herňa
Rozálske hody
Rozálske hody
Veselá herňa
Veselá herňa
Karneval
Karneval

Zumba

Zumba je tanečný fitness program, ktorý vytvoril kolumbijský tréner a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Na zumbu vlastne prišiel úplnou náhodou v deväťdesiatych rokoch: jedného dňa prišiel na svoju hodinu aerobiku, ale zistil, že si zabudol kazetu s hudbou, a preto použil tú, ktorú počúval cestou na tréning a improvizoval. Klientom sa to tak páčilo, že si podobnú hodinu žiadali opäť.

Zumba je pre Vás ideálna, ak milujete hudbu a tanec, chcete pravidelne cvičiť a súčasne sa aj zabávať.

Zumba predstavuje aeróbny tréning., pričom choreografie zahŕňajú striedanie rýchlych a pomalých rytmov na princípe vytrvalostného intervalového tréningu s cieľom vyformovať a posilniť celé telo a zároveň spaľovať tuk. Po rozcvičení nasleduje skutočná tanečná párty, plná latino-amerických rytmov, kde hrá hlavnú úlohu hudba. Používa sa prevažne latino-americká hudba ale aj z prvky orientálnych a afrických tancov, ďalej flamenga ako aj gréckych tancov.

Zumba iste chytí za srdce ja Vaše deti. Ideálne spojenie huby a tanca je pre ne veľmi príťažlivé. Cvičenie vnímajú ako hru a na konci každej hodiny sa iste budú pýtať na ďalšiu lekciu. Choreografie pre ne sú jednoduché, vhodné pre vekovú kategóriu od 4 do 6 rokov.

KEDY pre dospelých: štvrtok 19:00 – 20:00

KEDY pre deti: v šk. roku 2018/2019 sa neotvára

LEKTOR: Martina Luptáková, certifikovaná inštruktorka – Zumba® Basic 1, Zumba® Basic 2, Zumba® Kids & Zumba® Kids Jr.
KURZ PREBIEHA: v šk. roku 2018/2019 formou samostatných treningov vo Veľkej herni
PRIHLÁSIŤ SA: vždy v daný deň do 12:00 hod na panisova.martina@azet.sk resp. na t.c.: 0918 / 363 377
KONTAKT: info@oblacik.sk

 

Zumba pre dospelých január 2019