Tvorivé dielničky pre deti
Tvorivé dielničky pre deti
Montessori herňa
Montessori herňa
Rozálske hody
Rozálske hody
Veselá herňa
Veselá herňa
Karneval
Karneval

Náš tím

Štatutárne zástupkyne

SAM_3736Stanka Polakovičová – predsedníčka, štatutárna zástupkyňa

Mňa v Obláčiku vždy povzbudí a poteší koľko je navôkol takých mamičiek, ktoré sa popri vlastných deťoch dokážu rozdávať aj pre iných. A oteckov vlastne tiež. Hneď je na tom svete krajšie  :-)

 

 

 

DS Daniela Šútovcová – 1. podpredsedníčka, štatutárna zástupkyňa

Už počas prvého roku na materskej dovolenke som hľadala v Lamači priestor, kde by som s mojou dcérkou mohla absolvovať cvičenie pre bábätká. V tom čase v Obláčiku bežal kurz Rytmické cvičenia a tak bolo rozhodnuté. A bolo to naozaj skvelé. Počas týchto pár hodín ma Obláčik „vcucol“ úplne a začala som tam tráviť čoraz viac času. A obľúbili sme si ho obidve. Obláčik nám viditeľne obom prospieval, cítili sme sa tam veľmi fajn a tak je to dodnes. Členstvo a následné štatutárstvo v ňom boli už len utvrdením v tom, že Obláčik je naša druhá rodina. Je to priestor, kde ako rodina trávime radi svoj čas. Verím, že je to miesto, ktoré má čo ponúknuť všetkým Lamačanom. Je skvelé, že sa nám ho postupne darí premeniť na rodinné centrum a tak ho ešte viac otvoriť celým rodinám. Moja rada teda znie: „Neváhajte a navštívte Obláčik, presvedčte sa na vlastné oči a uši :) !

 

mkMichaela Kovačičová – 2. podpredsedníčka, štatutárna zástupkyňa

Do Obláčika som paradoxne po prvýkrát prišla sama – na tvorivé dielne pre mamičky, naučiť sa háčkovať. Stretla som tam skvelých ľudí, naučila sa háčkovať a okrem iného som bola očarená a nadšená. Odvtedy chodievam do Obláčika už aj s mojimi detičkami – Miškou a Šimonkom, dobiť sa energiou, získať nové informácie a priateľstvá.

 

 

 

petronela_klPetronela Klačanská  – hospodárka

 

 

 

 

Aktívne členky

Erika Fajtová

Erika Sasinková

Evka Šelcová

Katka Krahulcová

Katka Šurdová

Lucka Marcineková

Lucka Szökeová

Martina Frajková

Maya Erbenová

Natália Slivková

 

 

Dobrovoľníčky

Alenka Bušfy Timkovičová

Igor Polakovič

Janka Obrtálová Brenčič

Martin Bachar

Nina Kopačková

Paťka Jurašková

Stanka Hudáková

Zuzana Zuky Brnoliaková

Zuzka Schurer Piovarčiová