Tvorivé dielničky pre deti
Tvorivé dielničky pre deti
Montessori herňa
Montessori herňa
Rozálske hody
Rozálske hody
Veselá herňa
Veselá herňa
Karneval
Karneval

Náš tím

Štatutárne zástupkyne

LuckaLucia Marcineková – predsedníčka, štatutárna zástupkyňa

Keď som pred tromi rokmi prišla do Obláčika, nikoho som nepoznala. Išla som tam trochu vystrašená aké to bude. Ale dostalo sa mi veľmi vľúdneho a milého prijatia. Stretla som skvelé ženy – mamičky, ktoré mi pomohli prekonať pocit izolácie. Sama som sa chcela realizovať, preto som začala s montessori herničkou a neskôr s ďalšími aktivitami. Keď sa naskytla možnosť predsedníčky, povedala som si, že to skúsim. Verím, že náš Obláčik bude aj naďalej skvelé miesto pre rodiny.

FB_IMG_15174092261245064 Lenka Háberová – 1. podpredsedníčka, štatutárna zástupkyňa

Do Obláčika som prišla prvýkrát so švagrinou, keď sme hľadali miesto, kde by sa mohli  deti vyhrať. Od začiatku sa mi Obláčik zapáčil. Synček bol nadšený, začali sme ho pravidelne navštevovať a zo mňa sa stala dobrovoľníčka. Obaja sme sa vyslovene tešili, keď sme v Obláčiku trávili čas na herniach a kurzoch cvičenia. Postupne sme v Obláčiku trávili čoraz viac času, synček tu získal prvé priateľstvá a následné štatutárstvo je len utvrdením sa v tom, že Obláčik je miesto ako stvorené pre našu rodinu.

mkMichaela Kovačičová – 2. podpredsedníčka, štatutárna zástupkyňa

Obláčik som navštívila najprv sama s cieľom naučiť sa háčkovať na tvorivých dielňach pre maminy. Stretla som tam skvelých ľudí, naučila sa háčkovať a okrem iného som bola očarená a nadšená. Odvtedy chodieva do Obláčika celá moja rodina. Najviac sa tešíme na zaujímavé akcie, ktoré organizujeme v rodinnom centre ako je karneval, vianoce, detské diskotéky, či dielničky. Nezabudnuteľné ale bývajú podujatia, ktoré sa organizujú vonku, kde sa vždy stretne celá komunita – Rozprávkový les, Šarkaniáda, či len posedenie v našej Rajskej záhrade. Obláčik je pre mňa miesto, kde sa vždy dobijem energiou, získam nové informácie a priateľstvá.

 

 

 Martina Frajková  – hospodárka

 

 

 

Aktívne členky

Alenka Bušfy Timkovičová

Mayka Erbenová

Erika Fajtová

Maťka Frajková

Lenka Háberová

Petronela Klačanská

Miška Kovačičová

Evka Matejová

Lucka Marcineková

Maťka Pánisová Luptáková

Stanka Polakovičová

Erika Sasinková

Natália Slivková

Lucka Szökeová

Evka Šelcová

Danka Šútovcová

 

Dobrovoľníci

Andrej Bachar

Ľubka Bacharová

Diana Bendzáková

Zuzana Brnoliaková

Stanka Hudáková

Paťka Jurášková

Anička Lattová

Andrea Neumeisterová

Janka Obrtálová Brenčič

Jarka Pániková

Igor Polakovič

Martina Sedláková

Zuzka Schurer Piovarčiová

Katka Šurdová