Tvorivé dielničky pre deti
Tvorivé dielničky pre deti
Montessori herňa
Montessori herňa
Rozálske hody
Rozálske hody
Veselá herňa
Veselá herňa
Karneval
Karneval

Vianoce 2015

Čas adventný je plný očakávaní a príprav. Aj v RC Obláčik sme ponúkli priestor mnohým aktivitám, ktoré nás priblížili k Vianociam a pomohli vyzdobiť príbytky. Takto strávené chvíle s deťmi boli príjemné i užitočné zároveň.

Už tradične sa najskôr zdobili adventné vence (25.11.). Kto chcel vyskúšať niečo nové, mohol sa prihlásiť na kurz keramiky a vyrobiť si originálne vianočné ozdoby (21.11. a 9.12.). Veľký záujem bol aj o fotenie s vianočnými rekvizitami (2.12.). RC Obláčik tiež prispel k podujatiu MiU pod názvom „Vianoce v Lamači„, ktoré sa uskutočnilo 12.12. v kine Lamač. V programe vystúpila Erika Fajtová s krúžkom Prvé hudobné krôčky. V rámci tvorivých dielní mohli deti pracovať s rôznymi materiálmi a lepiť, strihať, skladať či maľovať.

Tohtoročnú sezónu ukončili naši členovia a dobrovoľníci vianočným večierkom (18.12.), kde i dospelí boli opäť chvíľu deťmi. A konečne aj nasnežilo… 🙂

Srdečné ďakujem patrí všetkým členkám, ktoré venovali svoje sily a energiu Lamačanom a ich deťom, a to nielen v čase adventnom, ale v mnohých činnostiach po celý rok.

RC Obláčik tiež ďakuje svojim sympatizantom, sponzorom a dobrovoľníkom, ktorí nám venovali svoju priazeň v tomto roku.

Tešíme sa na mnohé milé spoločné chvíle v roku 2016!