Tvorivé dielničky pre deti
Tvorivé dielničky pre deti
Montessori herňa
Montessori herňa
Rozálske hody
Rozálske hody
Veselá herňa
Veselá herňa
Karneval
Karneval

Rozprávkový les 2016

Rodinné centrum Obláčik ponúklo pestrú oslavu Dňa otcov. Pozvaní boli všetci, veľkí aj malí, v kočíkoch či peší, aby zažili vzrušujúce dobrodružstvo v neďalekej prírode. Rozprávkový les sa stal už tradíciou, tento rok sa uskutočnil už po desiatykrát v sobotu, 18. júna 2016 dopoludnia v lesoparku za cestou na Klanec.

Účastníci dostali pre registrácii kartičku, kde potom zbierali pečiatky z trinástich stanovíšť, na ktorých plnili zadania rozprávkových bytostí. Na konci trasy deti čakal milý balíček s prekvapením. Mnohí prispeli dobrovoľným vstupným a tak sa deti môžu tešiť na novú prekážkovú dráhu, ktorú bude RC Obláčik využívať v interiéri počas herní pre verejnosť. Srdečne ďakujeme všetkým darcom i sympatizantom, nielen za financie ale aj mnohé milé slová po absolvovaní podujatia.

Tento rok bol nielen jubilejný ale i rekordný. Srdečne ďakujeme všetkým, čo pri tom boli s nami: takmer 500 účastníkom, vyše 20 rozprávkovým bytostiam, mnohým dobrovoľníkom a nadšencom a desiatke sponzorov. Špeciálne ďakujeme aj OZ Rybička a kaviarni Malinky. Ďakujeme všetkým členkám RC Obláčik a ich trpezlivým manželom.